Competition Coaching

Trénuj pod hlavičkou našeho sportovního klubu SK JF3 Zlín. Cílem tohoto tréninku je maximální výkon a co nejlepší výsledky na soutěžích ve funkčním fitness a CrossFit®. Pokud se chceš dlouhodobě posouvat vpřed, tohle je to, co hledáš.

1. Úvodní konzultace

Probereme tvou sportovní minulost, zranění, životní styl, studijní/pracovní vytížení, současný trénink a taky tvoje cíle. Chceme tě důkladně poznat a položit základy vzájemné důvěry.

2. Otestování

Sport Of Fitness je velmi komplexní sport a tomu bude odpovídat i testování. To bude probíhat 1 až 3 týdny podle tvé výkonnosti. Důkladně se podíváme jak jsi na tom s absolutní, relativní nebo explozivní silou, vytrvalostí, dovednostmi s vlastní vahou či taktikou výkonu.

3. Trénink

Aby ses mohl dlouhodobě zlepšovat, nejlépe bez zranění, je nezbytné také dlouhodobě plánovat tvůj trénink. Dodržovat periodizaci, ladit formu na soutěžní období a postupně odbourávat tvé slabiny. Tohle všechno dostaneš od našich koučů, ty se můžeš soustředit jen na svůj trénink.

4. Životní styl

Abys byl úspěšný v tréninku, musíš se snažit i mimo tělocvičnu. Spíš dostatečně? Jíš to správné jídlo ve správný čas a ve správném množství? Co doplňky výživy? Nejsi moc stresovaný z práce či školy? Co tvé vztahy? I s tím ti pomůžeme pro tvůj optimální sportovní rozvoj.