On-site coaching

Trénuj podle svého individuálního plánu se svými přáteli u nás v tělocvičně. Nejprve ti ušijeme tréninkový plán přímo na míru. Dohlížet na tebe bude zkušený trenér. Každý měsíc tě čekají detailní konzultace, které tě posunou vpřed.

1. Úvodní konzultace
Popovídáme si o tom, jaké máš se cvičením zkušenosti, jaký je tvůj životní styl, zdravotní stav a jak se stravuješ. Společně si ujasníme tvé cíle a přijdeme na to, co bys rád změnil. Začneme budovat vzájemný přátelský vztah, aby ses u nás cítil jako doma.
2. Otestování
Nemusíš se bát, že bychom tě přetěžovali, nebo tě naopak šetřili. Tvou aktuální výkonnost odhalíme přímo v tělocvičně pomocí pohybové analýzy, přiměřených silových cviků na různé partie a testů vytrvalosti. Obvykle platí, že čím jsi pokročilejší, tím je testování obsáhlejší a náročnější.
3. Trénink
Poznatky z úvodní konzultace a tréninku důkladně analyzujeme a připravíme ti individuální tréninkový plán. Cvičit budeš v motivujícím a přátelském prostředí Jiného fitka. Kromě trenéra se můžeš spolehnout také na své nové parťáky, kteří se chtějí zlepšovat stejně jako ty.
4. Životní styl
Cvičení je jenom jeden díl celé skládačky. V čem všem se ještě můžeš zlepšovat, když zrovna netrénuješ? To se dozvíš každý měsíc během 40minutové osobní konzultace. Poradíme ti, jak se správně stravovat a jak lépe zvládat stres. Zhodnotíme tvůj dosavadní pokrok a navrhneme, jak odstranit případné nedostatky a jak dál přistupovat k tréninku.