Remote coaching

Asi se shodneme, že většina vztahů na dálku je náročná. U nás se ale nemusíš bát, že by to někde drhlo. Trénovat můžeš všude tam, kde potřebuješ – klidně ve své garáži. My ti vytvoříme tréninkový plán a budeme na tebe dohlížet. Každý měsíc tě čekají detailní konzultace. Všechno samozřejmě na dálku dle tvých možností– třeba přes Skype.

1. Úvodní konzultace

Víme, na co se ptát, abychom ti ušili tréninkový plán na míru. Neformálně si popovídáme o tom, jaké máš se cvičením zkušenosti, jaký je tvůj životní styl, zdravotní stav a jak se stravuješ.

2. Otestování

Určitě nechceš, abychom tě přetěžovali – nebo nedejbože šetřili. Proto musíme znát tvůj fyzický stav a aktuální výkonnost. K tomu nám poslouží pohybová analýza, přiměřené silové cviky a testy vytrvalosti. Máš naši tělocvičnu z ruky? Nevadí – vše můžeš absolvovat i na dálku. K výsledkům jednotlivých cvičení stačí připojit videa.

3. Trénink
Teď už víme všechno potřebné, abychom ti mohli sestavit individuální tréninkový plán. Cvičit můžeš všude tam, kde ti to vyhovuje. Ať už jsi z jiného města nebo hodně cestuješ, tohle je správná cesta, jak mít trénink pod kontrolou. Stačí, když nám jako zpětnou vazbu kromě výsledků pošleš i videa.
4. Životní styl

Cvičení je jenom jeden díl celé skládačky. V čem se ještě můžeš dál zlepšovat? To se dozvíš každý měsíc během 40minutové konzultace. Pokud nechceš, jezdit za námi nemusíš – zavoláme si přes Skype. Poradíme ti, jak se správně stravovat a jak lépe zvládat stres. Zhodnotíme tvůj dosavadní pokrok a navrhneme, jak odstranit případné nedostatky a jak dál přistupovat k tréninku.