Training Series

Chceš zdokonalit konkrétní cviky nebo se naučit nové tréninkové metody? V tom případě jsou pro tebe “Training series” to pravé ořechové. Můžeš zkusit vzpírání, funkční bodybuilding nebo něco úplně jiného. Ujasníme si tvé cíle, otestujeme tvou výkonnost a společně pro tebe vybereme tu správnou tréninkovou sérii.

1. Úvodní konzultace
Popovídáme si o tom, jaké máš se cvičením zkušenosti, jaký je tvůj životní styl, zdravotní stav a jak se stravuješ. Společně si ujasníme tvé cíle a vybereme vhodnou tréninkovou sérii.
2. Otestování
Přímo v tělocvičně osobně zhodnotíme tvůj fyzický stav a tvou aktuální výkonnost. To vše pomocí pohybové analýzy, přiměřených silových cviků na různé partie a testů vytrvalosti. Po úvodní konzultaci tak budeme mít další vodítko k výběru tréninkové série.
3. Trénink
Jakmile budeme vědět vše potřebné, sestavíme ti tréninkovou sérii. Pomocí ní budeš rozvíjet specifické dovednosti, osvojovat si správné techniky nebo se je učit od úplného základu. Série mohou být zaměřené také na rozvoj síly nebo koordinace. Obsahují 12 až 18 jednotek, které na sebe navazují a probíhají pod dohledem trenéra na ploše.